Sol War jest firmą prywatną, rodzinną działającą na rynku od 1988 roku.
Świadczymy wysokiej jakości usługi grzewcze, sanitarne,wodno-kanalizacyjne...Jesteśmy partnerem dla inwestorów, użytkowników, wykonawców i projektantów...

Naszą misją jest tworzenie nowoczesnych, ekologicznych i ekonomicznych systemów grzewczych na bazie Pomp Ciepła... Realizujemy swój cel, inspirując się potrzebami naszych klientów...
Dzięki nam każde miejsce ma swój ciepły klimat...
 \"o

Nasza firma powstała 15 kwietnia 1988 roku (firma rodzinna). Na początku zajmowaliśmy się budową instalacji budowlanych wewnętrznych, uzbrajaniem terenu w sieci zewnętrzne w zakresie instalacji grzewczych, gazowych, wodociągowych i sanitarnych.

Z doświadczeń wynikających z prowadzenia samodzielnej działalności powstała konieczność zastosowania nowych rozwiązań w zakresie ogrzewania obiektów budowlanych. Szczególnym bodźcem do podjęcia radykalnych zmian były oszczędności wynikające z eksploatacji nowych instalacji grzewczych, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo użytkowników.

W 1995 roku rozpoczęliśmy montaż geotermicznych systemów grzewczych na bazie Pomp Ciepła. Jako nowatorzy wprowadzający te systemy nabyliśmy nowe doświadczenia i opracowaliśmy metody pozwalające na zaoferowanie klientom całkowicie sprawdzonych i opłacalnych źródeł energii grzewczych.

Zgromadzona baza maszyn pozwala nam na szybki montaż, przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości wykonania instalacji. Do wykonania dolnego źródła wykorzystujemy profesjonalny sprzęt wiertniczy oraz sprzęt do prac ziemnych i budowlanych. Jego zastosowanie pozwoliło na znaczne obniżenie kosztów, poprawienie jakości i niezawodności.

Ponad 350 obiektów na terenie Polski o powierzchni grzewczej od 100m2 do 9000m2 wykonanych z zastosowaniem Pomp Ciepła daje firmie bazę doświadczeń, która pozwala zamontować geotermiczny system grzewczy praktycznie wszędzie i w każdych warunkach.
 Obsługa techniczna: North